» Освіта » “Кажуть, дитино, що наша мова — солов'їна”

“Кажуть, дитино, що наша мова — солов'їна”

Автор: admin1 от 24-02-2016, 15:56
 (голосів: 0)

“Кажуть, дитино, що наша мова — солов'їна”З нагоди Міжнародного дня рідної мови бібліотекар бібліотеки-філії с. Мокряни Мар'яна Городиська разом з вчителями місцевої школи Марією Кулиняк та Галиною Гайдук запросили дітей, їх батьків, гостей на літературно - мистецьку годину “Кажуть, дитино, що наша мова — солов'їна”, на бесіду мудру, на слово щире. Мета цього заходу - розширити знання про красу і багатство української мови, виховувати любов до рідної мови, до рідного краю, його традицій, почуття поваги до всього свого, бажання розмовляти рідною мовою.
 Активними учасниками заходу були учні школи Іван Куцик, Богдан Ромак, Іван Карпінець, Назар Мельникович, Ігор Ангельський, Ярина Мельникович, Василина Соломчак. Вони душевно декламували вірші, виконали пісню “Це моя Україна”, взяли участь у вікторині “З якої це казки?”, у конкурсі на знання приказок і прислів” їв про рідну мову, бо прислів'я і приказки відображають споконвічну спостережливість і мудрість українського народу. Недарма їх називають золотими зернами народної мудрості.
Наша мова багата і чудова. Вона, мов кринична вода, яку черпаєш, а їй немає ні кінця, ні краю.
О, не згуби свого народу,
Безсмертна мово, рідна і терпка.
Ти є душа співучого народу,
Що був, і є, і буде у віках.

“Кажуть, дитино, що наша мова — солов'їна”

Шановний відвідувач, Ви зайшли на сайт як незареєстрований користувач.
Ми рекомендуємо Вам зареєструватися або увійти на сайт під своїм іменем.

Коментарі:

Залишити коментар
 

Шановні відвідувачі, Ви
переглядаєте офіційну сторінку
Дрогобицької РДА.
м.Дрогобич 2011р. drda@meta.ua