» Освіта » У Долішньолужецькій школі вшанували жертв Голодоморів

У Долішньолужецькій школі вшанували жертв Голодоморів

Автор: admin1 от 23-11-2018, 15:54
 (голосів: 1)

У Долішньолужецькій школі вшанували жертв ГолодоморівУ п’ятницю 23 листопада учні та вчителі Долішньолужецької СЗШ І-ІІ ст. розпочали перші уроки темою «Ми пам’ятаємо! Ми сильні!», де згадали про мучеників української історії – українських селян, які стали жертвами найбільшого в історії людства злочину — Голодомору 1932-1933 років. 

Кров холола в жилах, коли слухали спогади тих часів, факти в цифрах  на лінійці-реквіємі «Не погасити пам’яті вогонь». Присутні помолилися за душі невинно убієнних людей. Старші учні школи разом з учителями переглянули документальний фільм «Великий голод».

Завтра всі приєднаються до Всеукраїнської акції «Запали свічку».

У Долішньолужецькій школі вшанували жертв Голодоморів

Шановний відвідувач, Ви зайшли на сайт як незареєстрований користувач.
Ми рекомендуємо Вам зареєструватися або увійти на сайт під своїм іменем.

Коментарі:

Залишити коментар
 

Шановні відвідувачі, Ви
переглядаєте офіційну сторінку
Дрогобицької РДА.
м.Дрогобич 2011р. drda@meta.ua