У п’ятницю 23 листопада учні та вчителі Долішньолужецької СЗШ І-ІІ ст. розпочали перші уроки темою «Ми пам’ятаємо! Ми сильні!», де згадали про мучеників української історії – українських селян, які стали жертвами найбільшого в історії людства злочину — Голодомору 1932-1933 років.
Кров холола в жилах, коли слухали спогади тих часів, факти в цифрах на лінійці-реквіємі «Не погасити пам’яті вогонь». Присутні помолилися за душі невинно убієнних людей. Старші учні школи разом з учителями переглянули документальний фільм «Великий голод».
Завтра всі приєднаються до Всеукраїнської акції «Запали свічку».













