23 листопада в Довжанському НВК І-ІІІ ст. було проведено заходи пам‘яті жертв Голодоморів: Відбувся тематичний урок «Жертви Голодомору та політичних репресій», виставка «Голодомор - геноцид народу України», лінійка-реквієм «Не згасни, свічко пам‘яті». Вчитель історії О.Літвінов розповів учням про події 32-33 років. Учениці 7 класу підготували доповідь «Вогонь скорботи в серці на віки!». На закінчення учні переглянули фільм «Гіркі жнива».
24 листопада колектив Довжанської школи спільно із народним домом приєдналися до Всеукраїнської акції «Запали свічку пам‘яті».













