» Освіта » Заходи щодо вшанування 85-их роковин Голодомору у Снятинському НВК

Заходи щодо вшанування 85-их роковин Голодомору у Снятинському НВК

Автор: admin1 от 23-11-2018, 16:05
 (голосів: 0)

Заходи щодо вшанування 85-их роковин Голодомору у Снятинському НВК Снятинському НВК організатором Бец М.З, вчителями історії Турик М.М, Лепак З.М, , класними керівниками, класоводами, бібліотекарем було проведено ряд заходів щодо вшанування 85-их роковин Голодомору, а саме: відбулася загальношкільна лінійка, організована тематична виставка. Школярі переглянули кліп «Голодомор - геноцид українського народу» та уривки із документального фільму «Голод -33» за романом В. Барки «Жовтий князь». 

Турик М.М - (директор, вчитель історії), наголосив, що Голодомор 1932—1933 років — акт геноциду українського народу, організований керівництвом ВКП(б) та урядом СРСР у 1932–1933 роках шляхом створення штучного масового голоду, що призвів до смерті від голоду 3,941 млн безпосередньо та склав 6,122 млн. втрат ненародженими. Викликаний свідомими і цілеспрямованими заходами вищого керівництва Радянського Союзу на чолі зі Сталіним та Української РСР, розрахованими на придушення українського національно-визвольного руху і фізичного знищення частини українських селян.

Діти хвилиною мовчання і молитвою вшанували невинно убієнних.

Заходи щодо вшанування 85-их роковин Голодомору у Снятинському НВК

Заходи щодо вшанування 85-их роковин Голодомору у Снятинському НВК

Шановний відвідувач, Ви зайшли на сайт як незареєстрований користувач.
Ми рекомендуємо Вам зареєструватися або увійти на сайт під своїм іменем.

Коментарі:

Залишити коментар
 

Шановні відвідувачі, Ви
переглядаєте офіційну сторінку
Дрогобицької РДА.
м.Дрогобич 2011р. drda@meta.ua