Снятинському НВК організатором Бец М.З, вчителями історії Турик М.М, Лепак З.М, , класними керівниками, класоводами, бібліотекарем було проведено ряд заходів щодо вшанування 85-их роковин Голодомору, а саме: відбулася загальношкільна лінійка, організована тематична виставка. Школярі переглянули кліп «Голодомор - геноцид українського народу» та уривки із документального фільму «Голод -33» за романом В. Барки «Жовтий князь».
Турик М.М - (директор, вчитель історії), наголосив, що Голодомор 1932—1933 років — акт геноциду українського народу, організований керівництвом ВКП(б) та урядом СРСР у 1932–1933 роках шляхом створення штучного масового голоду, що призвів до смерті від голоду 3,941 млн безпосередньо та склав 6,122 млн. втрат ненародженими. Викликаний свідомими і цілеспрямованими заходами вищого керівництва Радянського Союзу на чолі зі Сталіним та Української РСР, розрахованими на придушення українського національно-визвольного руху і фізичного знищення частини українських селян.
Діти хвилиною мовчання і молитвою вшанували невинно убієнних.













