Сумно зазвучав дзвін за померлими в голодний 33-ій. Запали свічку Пам’яті. Схилили голови в мовчазній молитві…
Так розпочався сьогоднішній день у Болехівській школі. День смутку і день поминальний. На екрані пробігли картини з фільму «33-ій рік».
У класах розпочалися тематичні виховні години «Не забудемо!». А потім учні та педколектив Болехівської школи зібралися у сільському народному домі, щоб віддати шану померлим від голоду.













