» Освіта » Трагічні уроки пам’яті у Болехівській СЗШ І-ІІ ст.

Трагічні уроки пам’яті у Болехівській СЗШ І-ІІ ст.

Автор: admin1 от 23-11-2018, 16:16
 (голосів: 0)

Трагічні уроки пам’яті у Болехівській СЗШ І-ІІ ст.Сумно зазвучав дзвін за померлими в голодний 33-ій.  Запали свічку Пам’яті. Схилили голови в мовчазній молитві…

Так розпочався сьогоднішній день у Болехівській школі. День смутку і день поминальний. На екрані пробігли картини з фільму «33-ій рік».

У класах розпочалися тематичні виховні години «Не забудемо!».  А потім учні та педколектив Болехівської школи зібралися у сільському народному домі, щоб віддати шану померлим від голоду.

 

Трагічні уроки пам’яті у Болехівській СЗШ І-ІІ ст.

Трагічні уроки пам’яті у Болехівській СЗШ І-ІІ ст.

Шановний відвідувач, Ви зайшли на сайт як незареєстрований користувач.
Ми рекомендуємо Вам зареєструватися або увійти на сайт під своїм іменем.

Коментарі:

Залишити коментар
 

Шановні відвідувачі, Ви
переглядаєте офіційну сторінку
Дрогобицької РДА.
м.Дрогобич 2011р. drda@meta.ua