23 листопада учні Бистрицької школи та жителі села віддали данину шани тим, хто власним життя розплатився у 1932-33рр. за прагнення жити в Українській державі.
Про трагічні події того часу розповіли вчителі історії А.Ікало та О.Орищич, школярі Бистрицької школи. За упокій душ померлих голодною смертю о. Василь Полянко відслужив панахиду.
При вході до зали учні роздавали флаєри «Запали свічку пам’яті».













