» Освіта » Вечір пам’яті жертв Голодомору 1932-33рр. у народному домі с. Бистриця

Вечір пам’яті жертв Голодомору 1932-33рр. у народному домі с. Бистриця

Автор: admin2 от 25-11-2018, 13:07
 (голосів: 0)

Вечір пам’яті жертв Голодомору 1932-33рр. у народному домі с. Бистриця23 листопада учні Бистрицької школи та жителі села віддали данину шани тим, хто власним життя розплатився у 1932-33рр. за прагнення жити в Українській державі.

Про трагічні події того часу розповіли вчителі історії А.Ікало та О.Орищич, школярі Бистрицької школи. За упокій душ померлих голодною смертю о. Василь Полянко відслужив панахиду.

При вході до зали учні роздавали флаєри «Запали свічку пам’яті».

 

Вечір пам’яті жертв Голодомору 1932-33рр. у народному домі с. Бистриця



Шановний відвідувач, Ви зайшли на сайт як незареєстрований користувач.
Ми рекомендуємо Вам зареєструватися або увійти на сайт під своїм іменем.

Коментарі:

Залишити коментар
 

Шановні відвідувачі, Ви
переглядаєте офіційну сторінку
Дрогобицької РДА.
м.Дрогобич 2011р. drda@meta.ua