23 листопада у Рихтицькій СЗШ І-ІІІст. відбулися заходи з нагоди 85-ої річниці Голодомору 1932-33рр. в Україні. Учням школи цьогоріч знову пригадали страшні сторінки геноциду проти українців.
Присутні вшанували пам’ять невинно убієнних хвилиною тиші та помолилися за їхні душі.
У суботу учні школи разом з батьками та родичами помоляться у Храмі Преображення Господнього, де буде відправлятися панахида за невинно убієнних голодом 33-го року та запалять свічки пам’яті на пагорбі біля фігури Ісуса Христа.













