» Інформація » Свічки пам'яті за душі померлих від штучного голоду наших співвітчизників

Свічки пам'яті за душі померлих від штучного голоду наших співвітчизників

Автор: admin2 от 22-11-2014, 16:51

Свічки пам'яті за душі померлих від штучного голоду наших співвітчизників22 листопада біля Колони Свободи, що перед будинком районної влади, традиційно зібралися керівники та працівники райдержадміністрації, районної ради, депутати, щоб вшанувати пам’ять жертв геноциду Українського народу 1932-1933 років, голодоморів 1921-1922, 1946-1947 років в Україні. Разом з о.Іваном вони помолилися за душі невинно убієнних злочинним режимом мільйонів українців, засвітили свічки перед пам’ятником та перед панно пам’яті Героїв Небесної сотні.

Після спільної молитви її учасники приєдналися до панахиди та віча біля Меморіалу «Тюрма на Стрийській» у Дрогобичі.