» Освіта » У Підбузькій школі вшанували ім'я Степана Бандери

У Підбузькій школі вшанували ім'я Степана Бандери

Автор: admin2 от 5-02-2019, 11:42
 (голосів: 0)

У Підбузькій школі вшанували ім'я Степана БандериНайвищим правом називатися Великим українцем володіє той, чиє ім'я стало уособленням українця. Ідея державної самостійності України чи не найбільше асоціюється з іменем Степана Бандери.

1 лютого в Підбузькому НВК І-ІІІ ст. була проведена конференція на тему "Степан Бандера - теоретик і ідеолог українського національного руху".

Учні ознайомилися з постаттю видатного сина Української нації, провідника ОУН, 110 -річчя якого відзначаємо у цьому році.

Шановний відвідувач, Ви зайшли на сайт як незареєстрований користувач.
Ми рекомендуємо Вам зареєструватися або увійти на сайт під своїм іменем.

Коментарі:

Залишити коментар
 

Шановні відвідувачі, Ви
переглядаєте офіційну сторінку
Дрогобицької РДА.
м.Дрогобич 2011р. drda@meta.ua