5 лютого відзначається День безпечного Інтернету (Safer Internet Day), який проходить під гаслом “Разом для найкращого Інтернету". В рамках цього проекту ступенів вчитель інформатики Літинського НВК І-ІІ Оксана Бабич провела інформаційно-тематичну лекцію для учнів 7-9 класів. Вона розповіла про всесвітню мережу Інтернет, її користь та шкоду, ознайомила учнів школи з правилами безпечного поводження в мережі, а також з етикетом спілкування. Вчитель додатково наголосила на важливості безпеки спілкування у Всесвітній мережі, щоб не зашкодити не лише собі, але й сім’ї та друзям.
Також запропонувала учням обговорити тему:" Інтимні селфі в інтернеті - жарт чи небезпечний ризик".
Учні 9 класу прийняли участь у конкурсі "Безпечний інтернет" на сайті " На Урок".













