Цей день відзначався під гаслом: «Створюй, спілкуйся та поважай: Кращий Інтернет починається з тобою». Учні 6-х класів дізналися про небезпеку в Інтернеті та як з нею боротися. Учні 8-9 класів взяли участь у вебінарі від фірми Cisco, та прослухали лекцію головного інспектора другого відділу Управління інформаційних технологій та програмування Департаменту кіберполіції Національної поліції України Станіслава Самойлова «Особиста безпека в Internet», а також лекцію директора дивізіону архітектурних рішень, керівника напрямку ІТ-безпеки Вікторії Іцкович «Захисні прийоми для безпечного використання Інтернету». Після вебінару учні 8-9 класів пройшли курс: «Вступ до Кібербезпеки», у мережевій академії фірми Cisco та отримали сертифікати проходження курсу.













