У лютому в світі відзначають День безпечного Інтернету (Safer Internet Day). Цього року заходи проходять під гаслом «Разом для найкращого Інтернету». Метою їх проведення є поширення безпечного та позитивного використання цифрових технологій, особливо, серед дітей та молоді.
Учні Сторонянської школи також взяли участь у заходах до Дня безпечного Інтернету. Вчитель інформатики Марія Мартич провела виховний захід «Разом для найкращого Інтернету». Учні переглядали відеоролики «Небезпеки в мережі» та «Бути захищеним - просто», розказали про небезпеки в мережі, виконали сценку «Суд над Інтернетом» та сформулювали правила безпечного інтернету.
Практичний психолог Оксана Кігічак провела тренінг "Безпечний Інтернет", де діти ознайомилися з ризиками та небезпеками, які їх чатують в мережі.
Школярі отримали інформацію про небезпеки розміщення особистої інформації, про небезпеки особистих контактів з незнайомими людьми, про шкідливі та комерційні сайти.
Вони також дізналися, як адекватно реагувати на існуючі ризики.













