З 19 по 21 лютого за активної участі отця-пароха Володимира Раделицького, школи, Народного дому , бібліотеки та громадськості села Літиня, відбулись заходи по вшануванню героїв Небесної Сотні. З глибокими проповідями, які не залишили нікого байдужим ,звернувся отець до людей, під час богослужіння за упокій героїв. Школярі виготовили та розвісили білих паперових ангелів на шкільному подвір’ї , як символ пам’яті про подвиг Небесної Сотні. Завершальний захід по вшануванню героїв відбувся у Народному домі. Ніхто не стримував сліз, бо ці герої Небесної Сотні загинули за нас. Вони почали із себе міняти цей світ із думкою : «Як не я – то хто ж», що краще вмерти за правду, ніж усе життя жити у брехні.
Герої не вмирають! Вони завжди будуть жити в наших серцях.













