Лунали щирі слова подяки нашим захисникам, вірші у виконанні учнів школи. Учасники танцювального гуртка подарували присутнім зворушливі миті, виконавши танець «Мальви». Музичні вітання – пісні у виконанні учнів школи ще раз перенесли всіх у ці трагічні події. Педагог-організатор створила презентацію про нашого захисника Луціва Михайла, який і на даний час захищає кордони рідної землі.
На святі були присутні односельчани – учасники АТО: Свищ Василь, Свищ Андрій, Хомин Іван.
Сьогодні твориться історія. І від кожного з нас залежить доля нашої Батьківщини. Не зрадьмо героїв Небесної Сотні, не будьмо байдужими, не даймо змінити шлях України!













