Вчора, 4 березня, головний спеціаліст відділу освіти Людмила Коник-Осадча провела нараду з керівниками дитячих навчальних закладів Дрогобицького району.
Особлива увага приділялась дошкільній освіті, а саме: взяти під особливий контроль облік дітей дошкільного віку, починаючи з одного року (2-х річні, 3-х річні, 4-х річні) та п'ятирічки.













