» Освіта » Відбулася нарада з керівниками ДНЗ району

Відбулася нарада з керівниками ДНЗ району

Автор: admin1 от 5-03-2019, 09:30
 (голосів: 0)

Відбулася нарада з керівниками ДНЗ районуВчора, 4 березня, головний спеціаліст відділу освіти Людмила Коник-Осадча провела нараду з керівниками дитячих навчальних закладів Дрогобицького району.

Особлива увага приділялась дошкільній освіті, а саме: взяти під особливий контроль облік дітей дошкільного віку, починаючи з одного року (2-х річні, 3-х річні, 4-х річні) та п'ятирічки.

Шановний відвідувач, Ви зайшли на сайт як незареєстрований користувач.
Ми рекомендуємо Вам зареєструватися або увійти на сайт під своїм іменем.

Коментарі:

Залишити коментар
 

Шановні відвідувачі, Ви
переглядаєте офіційну сторінку
Дрогобицької РДА.
м.Дрогобич 2011р. drda@meta.ua