У Залокотському НВК І-ІІст. був проведений патріотичний виховний захід «Ми молимось за тебе, Україно!» під керівництвом класного керівника 8 класу Галини Лаганяк.
В залі лунали уривки віршів, пісні та було інсценізовано композиції «Українському солдату» та «Я Україна».