З метою формування екологічної культури особистості, виховання відчуття відповідальності за природу, як національне багатство, в Лішнянському НВК систематично проводяться різноманітні заходи.
20 березня учні-старшокласники брали активну участь в акції «Вирости саджанець дуба». З року в рік на території пришкільної ділянки діти садять жолуді. Організаційна робота проводиться спільними зусиллями дирекції школи та працівників лісництва.













