» Освіта » Старшокласники Лішнянського НВК взяли участь в акції «Вирости саджанець дуба»

Старшокласники Лішнянського НВК взяли участь в акції «Вирости саджанець дуба»

Автор: admin1 от 22-03-2019, 09:39
 (голосів: 0)

Старшокласники Лішнянського НВК взяли участь в акції «Вирости саджанець дуба»З метою формування екологічної культури особистості, виховання відчуття відповідальності за природу, як національне багатство, в Лішнянському НВК систематично проводяться різноманітні заходи.

20 березня учні-старшокласники брали активну участь в акції «Вирости саджанець дуба».  З року в рік на території пришкільної ділянки діти садять жолуді. Організаційна робота проводиться спільними зусиллями дирекції школи та працівників лісництва.

Шановний відвідувач, Ви зайшли на сайт як незареєстрований користувач.
Ми рекомендуємо Вам зареєструватися або увійти на сайт під своїм іменем.

Коментарі:

Залишити коментар
 

Шановні відвідувачі, Ви
переглядаєте офіційну сторінку
Дрогобицької РДА.
м.Дрогобич 2011р. drda@meta.ua