» Інформація » Працівники райдержадміністрації взяли участь в акції "Озеленення планети"

Працівники райдержадміністрації взяли участь в акції "Озеленення планети"

Автор: admin2 от 13-04-2021, 16:49
 (голосів: 0)

Працівники райдержадміністрації взяли участь в акції "Озеленення планети"Заступник голови райдержадміністрації Тарас Матолич та працівники РДА взяли участь у міжнародній акції “Озелення планети”.

Спільно з лісівниками на чолі з директором ДП “Дрогобицький лісгосп” Олегом Левчуком держслужбовці висадили понад 2000 саджанців дуба звичайного, ялиці білої та модрини європейської у Радичевому лісі Нагуєвицького лісництва. Саджанці лісових культур вирощені у Летнянському розсаднику .

Таким чином працівники райдержадміністрації зробили корисну і важливу справу, долучившись до закладення нового лісового масиву на батьківщині Івана Франка.

Шановний відвідувач, Ви зайшли на сайт як незареєстрований користувач.
Ми рекомендуємо Вам зареєструватися або увійти на сайт під своїм іменем.

Коментарі:

Залишити коментар
 

Шановні відвідувачі, Ви
переглядаєте офіційну сторінку
Дрогобицької РДА.
м.Дрогобич 2011р. drda@meta.ua