Заступник голови райдержадміністрації Тарас Матолич та працівники РДА взяли участь у міжнародній акції “Озелення планети”.
Спільно з лісівниками на чолі з директором ДП “Дрогобицький лісгосп” Олегом Левчуком держслужбовці висадили понад 2000 саджанців дуба звичайного, ялиці білої та модрини європейської у Радичевому лісі Нагуєвицького лісництва. Саджанці лісових культур вирощені у Летнянському розсаднику .
Таким чином працівники райдержадміністрації зробили корисну і важливу справу, долучившись до закладення нового лісового масиву на батьківщині Івана Франка.













