» Освіта » Новокропивницькі школярі відвідали музеї Дрогобича

Новокропивницькі школярі відвідали музеї Дрогобича

Автор: admin1 от 22-03-2019, 09:50
 (голосів: 0)

Новокропивницькі школярі відвідали музеї Дрогобича20 березня учні 7, 8 та 9-х класів з Нового Кропивника відвідали музей «Дрогобиччина» під керівництвом класних  керівників Надії Василишин та Оксани Карпінської. Побували учні у відділі історії, відділі природи та галереї сакрального мистецтва. Найголовнішою особливістю цих відділів є те, що вони збирають, вивчають та експонують першоджерела або оригінали, які безпосередньо пов’язані з природою, історією, мистецтвом чи життям людського суспільства.

Познайомилися з таємницями тваринного світу рідного краю, археологічними знахідками. У галереї учні побачили  високохудожні  твори майстрів-іконописців, пам’ятки декоративної різьби, кованих виробів.

 

Новокропивницькі школярі відвідали музеї Дрогобича
Новокропивницькі школярі відвідали музеї Дрогобича

 

Шановний відвідувач, Ви зайшли на сайт як незареєстрований користувач.
Ми рекомендуємо Вам зареєструватися або увійти на сайт під своїм іменем.

Коментарі:

Залишити коментар
 

Шановні відвідувачі, Ви
переглядаєте офіційну сторінку
Дрогобицької РДА.
м.Дрогобич 2011р. drda@meta.ua