20 березня учні 7, 8 та 9-х класів з Нового Кропивника відвідали музей «Дрогобиччина» під керівництвом класних керівників Надії Василишин та Оксани Карпінської. Побували учні у відділі історії, відділі природи та галереї сакрального мистецтва. Найголовнішою особливістю цих відділів є те, що вони збирають, вивчають та експонують першоджерела або оригінали, які безпосередньо пов’язані з природою, історією, мистецтвом чи життям людського суспільства.
Познайомилися з таємницями тваринного світу рідного краю, археологічними знахідками. У галереї учні побачили високохудожні твори майстрів-іконописців, пам’ятки декоративної різьби, кованих виробів.













