Далявські школярі побували в музеї «Дрогобиччина» у відділі природи та історії. Науковець Марія Маркович провела інтерактивну екскурсію «Подорож у далеке минуле. Льодовиковий період». Школярі-дослідники здійснили захоплюючу мандрівку в часі та ознайомились з тваринами льодовикового періоду. На згадку про подорож учні школи виготовили з картону одного з представників льодовикового періоду – мамонта. Допомагали дітям у цьому науковець Ірина Шеремета та доглядач Світлана Дендяк.
У відділі природи почули цікаву розповідь науковця Надії Васильків, яка захопила своєю розмовою про птахів, звірів, плазунів, спонукала всіх присутніх міркувати, вступати в діалог, закликала берегти рослинний і тваринний світ.













