» Освіта » Учні Далявської школи побували на екскурсії в музеї «Дрогобиччина

Учні Далявської школи побували на екскурсії в музеї «Дрогобиччина

Автор: admin1 от 24-05-2019, 12:51
 (голосів: 0)

Учні Далявської школи побували на екскурсії в музеї «ДрогобиччинаДалявські школярі побували в музеї «Дрогобиччина» у відділі природи та історії. Науковець Марія Маркович провела інтерактивну екскурсію «Подорож у далеке минуле. Льодовиковий період». Школярі-дослідники здійснили захоплюючу мандрівку в часі та ознайомились з тваринами льодовикового періоду. На згадку про подорож учні школи виготовили з картону одного з представників льодовикового періоду – мамонта. Допомагали дітям у цьому науковець Ірина Шеремета та доглядач Світлана Дендяк.

У відділі природи почули цікаву розповідь науковця Надії Васильків, яка захопила своєю розмовою про птахів, звірів, плазунів, спонукала всіх присутніх міркувати, вступати в діалог, закликала берегти рослинний і тваринний світ.

Учні Далявської школи побували на екскурсії в музеї «Дрогобиччина

Учні Далявської школи побували на екскурсії в музеї «Дрогобиччина

Учні Далявської школи побували на екскурсії в музеї «Дрогобиччина

Шановний відвідувач, Ви зайшли на сайт як незареєстрований користувач.
Ми рекомендуємо Вам зареєструватися або увійти на сайт під своїм іменем.

Коментарі:

Залишити коментар
 

Шановні відвідувачі, Ви
переглядаєте офіційну сторінку
Дрогобицької РДА.
м.Дрогобич 2011р. drda@meta.ua