» Освіта » Школярі з Нового Кропивника мали цікаву екскурсію Дрогобиччиною

Школярі з Нового Кропивника мали цікаву екскурсію Дрогобиччиною

Автор: admin2 от 5-04-2019, 10:27
 (голосів: 0)

Школярі з Нового Кропивника мали цікаву екскурсію Дрогобиччиною2 квітня учні 5-6 класів Новокропивницького НВК разом з педагогами побували на екскурсії у м. Трускавець, де доторкнулися до героїчного минулого нашого народу, вівідавши музей-криївку. В підземеллі вони побачили унікальні речі, старовинні, скроплені кров’ю наших земляків.
Продовженням подорожі було відвідання музею народного художника України Михайла Біласа -  першого прижиттєвого музею митця в Україні. Екскурсовод провів дітей 12-ма залами музею, де представлено понад 150 авторських робіт митця. Це гобелени, килими, ліжники, сюжетні панно та інше.
А на завершення подорожі діти ознайомилися з Дрогобицькою солеварнею (заснованою у 1250р.), де дітям показали сольову шахту та продемонстрували, як видобувають сіль. Смак свіжовидобутої солі та цікава екскурсія, проведена технологом підприємства Оксаною Бундою, запам’ятається назавжди. 
Історична спадщина, гордість за свій народ, любов до рідного краю  - це те надбання, яке діти отримали від вражаючої та надзвичайно корисної подорожі.
Школярі з Нового Кропивника мали цікаву екскурсію Дрогобиччиною

Школярі з Нового Кропивника мали цікаву екскурсію Дрогобиччиною

Школярі з Нового Кропивника мали цікаву екскурсію Дрогобиччиною

Шановний відвідувач, Ви зайшли на сайт як незареєстрований користувач.
Ми рекомендуємо Вам зареєструватися або увійти на сайт під своїм іменем.

Коментарі:

Залишити коментар
 

Шановні відвідувачі, Ви
переглядаєте офіційну сторінку
Дрогобицької РДА.
м.Дрогобич 2011р. drda@meta.ua