Продовженням подорожі було відвідання музею народного художника України Михайла Біласа - першого прижиттєвого музею митця в Україні. Екскурсовод провів дітей 12-ма залами музею, де представлено понад 150 авторських робіт митця. Це гобелени, килими, ліжники, сюжетні панно та інше.
А на завершення подорожі діти ознайомилися з Дрогобицькою солеварнею (заснованою у 1250р.), де дітям показали сольову шахту та продемонстрували, як видобувають сіль. Смак свіжовидобутої солі та цікава екскурсія, проведена технологом підприємства Оксаною Бундою, запам’ятається назавжди.
Історична спадщина, гордість за свій народ, любов до рідного краю - це те надбання, яке діти отримали від вражаючої та надзвичайно корисної подорожі.













