Минулого тижня у Підбузькому НВК І-ІІІ ст. стартувала акція «Зробимо наше селище чистим!».
Дружньою шкільною родиною в п’ятницю, 5 квітня, учні привели в належний стан місцевий парк.
А напередодні члени фізкультурно-просвітницького товариства «Сокіл» впорядкували могилу Січових Стрільців на горі Буньковиця.













