» Освіта » В Підбужі до місячника благоустрою долучилися учні

В Підбужі до місячника благоустрою долучилися учні

Автор: admin1 от 8-04-2019, 09:33
 (голосів: 0)

В Підбужі до місячника благоустрою долучилися учніМинулого тижня у Підбузькому НВК І-ІІІ ст. стартувала акція «Зробимо наше селище чистим!».

Дружньою шкільною родиною в п’ятницю, 5 квітня, учні привели в належний стан місцевий парк.

А напередодні члени фізкультурно-просвітницького товариства «Сокіл» впорядкували могилу Січових Стрільців на горі Буньковиця.

 

В Підбужі до місячника благоустрою долучилися учні

В Підбужі до місячника благоустрою долучилися учні

Шановний відвідувач, Ви зайшли на сайт як незареєстрований користувач.
Ми рекомендуємо Вам зареєструватися або увійти на сайт під своїм іменем.

Коментарі:

Залишити коментар
 

Шановні відвідувачі, Ви
переглядаєте офіційну сторінку
Дрогобицької РДА.
м.Дрогобич 2011р. drda@meta.ua