Нещодавно на базі Доброгостівської СЗШ І-ІІІ ст. ім. Івана Боберського відбувся зональний вишкіл фізкультурно-просвітницького товариства ,,Сокіл’’. Учні та вчителі школи радо вітали у цей сонячний осінній день своїх сусідів − членів Сокільського товариства Уличненської СЗШ І-ІІІст.
Уже стало доброю традицією щороку зустрічатися сокільцям з різних шкіл Дрогобицького району. ,,У здоровому тілі − здоровий дух!’’− ось таке головне гасло, яке належить батькові фізкультурно-просвітницького товариства ,,Сокіл’’ Іванові Боберському. Адже майбутнє за фізично сильними і розумними молодими людьми.
Члени товариства гідно представляли свої рої назвою, гаслами, піснею. Найцікавішою виявилась вікторина на знання історії рідного краю, славетних імен.
Учителі фізичного виховання підготували для сокільців цікаві спортивні змагання, а саме: естафета, перетягування линви, ,,садіння і збирання картоплі’’, біг з м’ячем, кидання гарбуза та інші.
Дивувало те, що члени товариства ,,Сокіл’’ сприймали поразку в тих чи інших номінаціях з гідністю та повагою до команди, що була попереду. Але в результаті − перемогла дружба!
На завершення юні Соколи продемонстрували свої кулінарні здібності. Дуже смачною виявилась гречана каша, заправлена дружбою, веселим настроєм та щирими усмішками.
Дивлячись на цих ще зовсім юних соколят так хочеться, щоб у майбутньому з них виросли справжні Соколи, і злетіли високо над землею, розправивши свої могутні крила.













