Здоров’я – це дар. Його треба шанувати, не витрачати, а примножувати. Людина, яка не хворіє почувається впевнено, бо вона усвідомлює, що керує своїм здоров'ям, є його господарем. Саме тому з раннього дитинства треба формувати навички щодо ведення здорового способу життя.
З цією метою 8 квітня у Літинському НВК пройшов День здоров’я. Серед учнів 3-го класу відбулися спортивні змагання з різних видів спорту, естафети.
Голова учнівського самоврядування Ольга Галів ознайомила з інформаційною виставкою «Ні шкідливим звичкам!».
Діти першого класу провели в актовій залі танцювальну фізкультхвилинку.
День здоров'я у школі пройшов цікаво і насичено.













