У травні, коли прокидається від сну природа, коли дзвенить у блакиті пташиний спів, теплий весняний вітерець приносить до нас свято – День матері.
10 травня у Снятинському НВК І-ІІ ст. відбулося родинне свято до Дня матері, яке підготувала вчитель М. Лепак з учнями 2-го класу.
Учасниками свята були не лише діти, але і їхні мами та бабусі. Усіх присутніх зі святом Матері привітав директор НВК Микола Турик.













