У травні коли розцвітають квіти і дзвенить голосисто пташиний спів, теплий вітерець приносить до нас свято Матері. І щоб вшанувати і привітати наймиліших жінок планети – Матусь. 10 травня в бібліотеці - філії с.Уріж був проведений майстер-клас з виготовлення квітів для матусь "Рідненька матусю, тобі я вклонюся і квіти тобі принесу ".
Участь взяли школярики-козачки : Максим Гомзяк, Максим Тимик , Андрій Гівчак, Максим Сопотницький, Сергій Щербанік, Максим Волощук, Матвій Лехович.
Захід був організований бібліотекарем Катериною Павлів.













