Травень – місяць багатий на свята та найпрекрасніше із них – це свято Матері. І не випадково, це світле й радісне свято припадає на теплий весняний день, коли пробуджена природа вривається в наше життя буйною зеленню, пишним цвітінням, співом птахів і теплом сонячних променів. Хіба може бути іншим день матері найближчої, рідної і коханої людини на землі! Бо кожен з нас з дитинства і до своїх останніх днів, несе у своїй душі єдиний і неповторний образ – образ своєї Матері.
13 травня в народному домі с.Снятинка відбулося свято матері «Низький уклін Вам, рідна матусю», на якому вшанували Матір Божу, Матір – жінку, Матір – Україну.
З благословенним словом і молитвою за матерів розпочав свято отець Григорій Савчин. З вітальним словом до присутніх звернувся директор Снятинського НВК І-ІІ ст. Турик М.М., який зазначив, що на мудрості та терпінні жінки тримається сім´я, їй завдячують діти усіма своїми успіхами та перемогами. А також подякував матерям за ласку, недоспані очі, молитви, за терпіння, любов і мужність.
Свою шану і повагу до матерів намагались передати в кожному слові, в кожній пісні, в кожному русі учасники святкового дійства.
В піснях та віршах діти висловлювали подяку своїм матерям, бабусям за колискові пісні, за любов, тепло і ласку.
Всі присутні були розчулені побажаннями дітей, побачили як їхні діти люблять своїх найдорожчих і хочуть, щоб вони були здоровим та щасливими.
У матерів та бабусь котилися сльози радості, гордості за дітей і онуків. Та не тільки сльози розчулення блищали на очах присутніх, позитивний настрій та щирий сміх забезпечили комічні сценки у виконанні дітей Снятинської школи.
Завершилося свято за давнім українським звичаєм, з усіма учасниками та присутніми у залі односельчанами спільним виконанням пісні «Рідна мати моя».
Святковий концерт організували і провели бібліотекар Любов Турик, директор народного дому Віра Копач та вчителі Снятинського НВК.













