» Освіта » Подвійна перемога учнів Підбузької школи

Подвійна перемога учнів Підбузької школи

Автор: admin1 от 28-09-2015, 09:10

Подвійна перемога учнів Підбузької школиНа базі ДЮСШ в місті Дрогобичі відбувся фінал першості району з легкоатлетичного чотириборства серед учнів ЗНЗ І-ІІІ ступенів. У змаганнях  взяли участь шість збірних команд юнаків та п'ять команд дівчат.. Серед юнаків першість вибороли легкоатлети Підбузької СЗШ І-ІІІ ст. (учитель Іван Лаганяк), а другими та третіми відповідно стали учні Меденицької СЗШ І-ІІІ ст. (учитель Ігор Харко ) та Уличненської СЗШ І-ІІІ ст. (учитель Роман Хоньків).

Напруженою боротьбою відзначився фінал змагань у дівчат. Лише два бали відділили спортсменок Добрівлянського НВК І-ІІІ ст. (учитель Віктор Герасименко) від переможців - юних підбужанок, а на третьому місці  учениці Доброгостівської СЗШ І-ІІІ ст. (учитель Микола Котормус).

В особистому заліку чемпіонами району стали: серед дівчат Німець Тетяна з Добрівлянського НВК І-ІІІ ст., а серед юнаків Путяк Василь з Підбузької СЗШ І-ІІІ ст.

Подвійна перемога учнів Підбузької школи