18 жовтня, у Снятинському НВК після капітального ремонту відбулося відкриття спортивного залу. Снятинська сільська рада стала переможцем проєктів місцевого розвитку і за рахунок виділення 247 тисяч гривень з обласного, районного бюджетів та спонсорських коштів були виконані значні роботи з ремонту спортзалу.
В урочистостях взяли участь заступник голови райдержадміністрації Володимир Ханас, заступник голови районної ради Володимир Стецівка, депутат обласної ради Михайло Задорожний, сільський голова Михайло Щудла, керівник відділу освіти Іван Стецко. Освятив зал парох села Снятинки о. Григорій.
На завершення в оновленому спортзалі відбулися «Богатирські ігри», учасниками яких були учні 7-х та 8-х класів. Вони змагалися у своїй спритності та продемонстрували волю до перемоги.













