В неділю, 9 жовтня, в селі Попелі відбулося урочисте відкриття культурно-просвітницького центру, який став ще одним об’єктом, створеним за кошти обласного та місцевого бюджетів. Привітати з цією подією мешканців села прибули перший заступник голови Дрогобицької райдержадміністрації Віталій Скоропад, заступник голови районної ради Володимир Стецівка, заступник міського голови Борислава Роксоляна Гарасимів, депутат Львівської обласної ради Михайло Задорожний, начальник відділу культури та туризму Дрогобицької РДА Надія Козар, керуючий справами виконкому Бориславської міської ради Ігор Кобилецький, сільські голови сусідніх сіл.
У своєму виступі сільський голова Тарас Біликівський подякував громаді села, всім, хто долучився до ремонту приміщення на першому поверсі сільської ради, який стане ще одним культурним осередком в селі. Особливо він відзначив допомогу депутата районної ради Степана Костіва, підтримку районної та обласної влади.
Слід сказати, що ця подія стала можливою завдяки громаді села, сільській раді, які взяли участь та перемогли в конкурсі мікропроектів, що співфінансується обласною радою.
Після офіційного відкриття всі присутні на святі аплодували прекрасному виступу художнього дитячого колективу місцевої школи та відомих дрогобицьких артистів Ярослава та Наталі Дуб.













