Голодомор1932-1933 років - акт геноциду українського народу. Він став наслідком терористичної діяльності комуністичного режиму, який штучно створив умови існування, несумісні з життям.
До цієї трагічної дати в Сторонянській школі проведено різні заходи: бесіди, виховні години: "Ми повинні про це пам'ятати", "Геноцид українського народу", "Голгофа голодної смерті".
Учні 2 класу виготовляли паперові колоски, які є символом цих років.
А також для учнів 5-9 класів в школі проведено лінійку-реквієм "Запалімо свічу" ( педагог-організатор Галина Мицак). Учні розповіли про жахіття того часу. Вони звернулися до всіх присутніх берегти хліб, бо хліб - це життя.
Хвилиною мовчання пом'янули душі померлих від голоду, адже наш сьогоднішний обов'язок- зберегти пам'ять про всіх, хто недожив, недолюбив, пам'ять про живих і ненароджених. Їм це не потрібно, а нам, щоб такого більше не повторилося.
Учні переглянули відеоролики:
"Свідчення очевидців", " Чому голод став можливим в Україні?".
Директор школи Ірина Мицак звернулася до учнів із закликом пам'ятати свою історію, недопускати в майбутньому таких трагічних сторінок для українського народу, взяти участь у акції "Запали свічку".













