» Освіта » В Модрицькій школі відбулися урочистості, приурочені 200-річчю Кобзаря

В Модрицькій школі відбулися урочистості, приурочені 200-річчю Кобзаря

Автор: admin1 от 27-03-2014, 09:11
 (голосів: 0)

В Модрицькій школі відбулися урочистості, приурочені 200-річчю Кобзаря25 березня в актовій залі Модрицького навчально-виховного комплексу відбувся величний захід, приурочений  200-літтю славетного Кобзаря. Під зворушливі й проникливі пророчі слова генія на сцені виринають вихоплювані проектором слайди подій, щойно пережитих українцями: Майдан, Герої «Небесної сотні», волелюбність, мужність і самоорганізованість народу.

Святковий вечір став гідним фіналом Шевченківських днів, які проходили в Модрицькому НВК упродовж березня. Директор школи Ігор Заяць подякував організаторам заходу Віталії Шиб, Наталії Грицик, Галині Шибуньці, Уляні Дмитрів та музкерівнику о. Романові Гринашу за змістовне, цікаве, вражаюче дійство – Шевченкове свято.

Особливої подяки, як зазначав директор НВК Ігор Заяць, заслуговує й талановита учнівська спільнота за майстерно втілені на сцені ролі Шевченка, Долі Кобзаря, Філера, Гонти, Залізняка, гетьманів, Катерини, слова читців. А також за неперевершені авторські вірші обдарованих учнів Тетяни Грицан й Святослава Федитника, які не раз читали власні вірші на сценах району й міста Дрогобича.

В Модрицькій школі відбулися урочистості, приурочені 200-річчю Кобзаря

В Модрицькій школі відбулися урочистості, приурочені 200-річчю Кобзаря

Шановний відвідувач, Ви зайшли на сайт як незареєстрований користувач.
Ми рекомендуємо Вам зареєструватися або увійти на сайт під своїм іменем.

Коментарі:

Залишити коментар
 

Шановні відвідувачі, Ви
переглядаєте офіційну сторінку
Дрогобицької РДА.
м.Дрогобич 2011р. drda@meta.ua