У день Покрови Пресвятої Діви Марії було освячено шкільну каплицю у Модрицькому навчально-виховному комплексі. Отець Тарас Куспись, парох церкви святого Дмитрія села Модричі, освятив її. Зворушливо звучали слова завуча Зеновії Голяк – головного натхненника й організатора створення каплиці. Після освячення молитовного місця з нагоди свята Покрови Пресвятої Богородиці відбувся святковий концерт.
А на шкільному подвір’ї тривав святковий ярмарок, де продавалися справжні "смаколики" – від канапок, пампушок до піци й кулінарних шедеврів. Як повідомив директор Модрицького НВК Ігор Заяць, усі вилучені кошти будуть передані у військовий госпіталь пораненим у зоні АТО.













