» Освіта » В Модрицькій школі освячено каплицю

В Модрицькій школі освячено каплицю

Автор: admin1 от 17-10-2014, 08:44
 (голосів: 0)

В Модрицькій школі освячено каплицюУ день Покрови Пресвятої Діви Марії було освячено шкільну каплицю у Модрицькому навчально-виховному комплексі. Отець Тарас Куспись, парох церкви святого Дмитрія села Модричі, освятив її. Зворушливо звучали слова завуча Зеновії Голяк – головного натхненника й організатора створення каплиці. Після освячення молитовного місця з нагоди свята Покрови Пресвятої Богородиці відбувся святковий концерт.

А на шкільному подвір’ї тривав святковий ярмарок, де продавалися справжні "смаколики" – від канапок, пампушок до піци й кулінарних шедеврів. Як повідомив директор Модрицького НВК Ігор Заяць, усі вилучені кошти будуть передані у військовий госпіталь пораненим у зоні АТО.

 

 

В Модрицькій школі освячено каплицю
В Модрицькій школі освячено каплицю
В Модрицькій школі освячено каплицю
 

 

Шановний відвідувач, Ви зайшли на сайт як незареєстрований користувач.
Ми рекомендуємо Вам зареєструватися або увійти на сайт під своїм іменем.

Коментарі:

Залишити коментар
 

Шановні відвідувачі, Ви
переглядаєте офіційну сторінку
Дрогобицької РДА.
м.Дрогобич 2011р. drda@meta.ua