» Освіта » Завідувачі середніх загальноосвітніх шкіл І ступеня обмінялися досвідом

Завідувачі середніх загальноосвітніх шкіл І ступеня обмінялися досвідом

Автор: admin1 от 30-04-2014, 09:09
 (голосів: 0)

Завідувачі середніх загальноосвітніх шкіл І ступеня обмінялися досвідомНа базі методичного кабінету з ініціативи методиста Ольги Лужецької відбувся «круглий стіл» за участю завідувачів середніх загальноосвітніх шкіл І ступеня, методистів методичного кабінету відділу освіти Дрогобицької райдержадміністрації на тему «Спектр стратегій, методик, педагогічних технологій, спрямованих на всебічний розвиток дитини молодшого шкільного віку». Учасники «круглого столу» обмінялися досвідом роботи, в якому проявляється особистий педагогічний стиль, спрямований на досягнення оптимального результату навчально-виховного процесу.

Присутні відзначили презентацію Станильської СЗШ (завідувач  Віра Шемердяк)  та Залужанської СЗШ (завідувач Марія Стап’як). Особливою увагою користувалася виставка дитячих робіт, присвячена Великоднім святам.

Завідувачі середніх загальноосвітніх шкіл І ступеня обмінялися досвідом

Завідувачі середніх загальноосвітніх шкіл І ступеня обмінялися досвідом

Завідувачі середніх загальноосвітніх шкіл І ступеня обмінялися досвідом

Завідувачі середніх загальноосвітніх шкіл І ступеня обмінялися досвідом
 

Шановний відвідувач, Ви зайшли на сайт як незареєстрований користувач.
Ми рекомендуємо Вам зареєструватися або увійти на сайт під своїм іменем.

Коментарі:

Залишити коментар
 

Шановні відвідувачі, Ви
переглядаєте офіційну сторінку
Дрогобицької РДА.
м.Дрогобич 2011р. drda@meta.ua