На базі методичного кабінету з ініціативи методиста Ольги Лужецької відбувся «круглий стіл» за участю завідувачів середніх загальноосвітніх шкіл І ступеня, методистів методичного кабінету відділу освіти Дрогобицької райдержадміністрації на тему «Спектр стратегій, методик, педагогічних технологій, спрямованих на всебічний розвиток дитини молодшого шкільного віку». Учасники «круглого столу» обмінялися досвідом роботи, в якому проявляється особистий педагогічний стиль, спрямований на досягнення оптимального результату навчально-виховного процесу.
Присутні відзначили презентацію Станильської СЗШ (завідувач Віра Шемердяк) та Залужанської СЗШ (завідувач Марія Стап’як). Особливою увагою користувалася виставка дитячих робіт, присвячена Великоднім святам.













