» Освіта » Учителі фізичної культури ділилися досвідом роботи

Учителі фізичної культури ділилися досвідом роботи

Автор: admin1 от 27-02-2018, 16:29
 (голосів: 0)

Учителі фізичної культури ділилися досвідом роботиНа базі методичного кабінету відділу освіти Дрогобицької райдержадміністрації відбувся  круглий  стіл  учителів фізичної культури. Педагоги обмінялися досвідом  в організації та проведення навчальної  та позакласної роботи з  фізичної культури.  Вчитель-методист Доброгостівської СЗШ І-ІІІ ст. Микола Котормус розповів про використання нестандартного обладнання на уроках фізичної культури.  Старший вчитель Рихтицької СЗШ І-ІІІ ст. Михайло  Нечипір поділився досвідом з питання  підготовки та проведення  змагань по програмі «Олімпійське лелеченя». Підсумував роботу семінару методист  методичного кабінету відділу освіти  Дрогобицької  райдержадміністрації Ігор Михаць.

Учителі фізичної культури ділилися досвідом роботи

Учителі фізичної культури ділилися досвідом роботи

Учителі фізичної культури ділилися досвідом роботи

Учителі фізичної культури ділилися досвідом роботи

Учителі фізичної культури ділилися досвідом роботи

Шановний відвідувач, Ви зайшли на сайт як незареєстрований користувач.
Ми рекомендуємо Вам зареєструватися або увійти на сайт під своїм іменем.

Коментарі:

Залишити коментар
 

Шановні відвідувачі, Ви
переглядаєте офіційну сторінку
Дрогобицької РДА.
м.Дрогобич 2011р. drda@meta.ua