На базі методичного кабінету відділу освіти Дрогобицької райдержадміністрації відбувся круглий стіл учителів фізичної культури. Педагоги обмінялися досвідом в організації та проведення навчальної та позакласної роботи з фізичної культури. Вчитель-методист Доброгостівської СЗШ І-ІІІ ст. Микола Котормус розповів про використання нестандартного обладнання на уроках фізичної культури. Старший вчитель Рихтицької СЗШ І-ІІІ ст. Михайло Нечипір поділився досвідом з питання підготовки та проведення змагань по програмі «Олімпійське лелеченя». Підсумував роботу семінару методист методичного кабінету відділу освіти Дрогобицької райдержадміністрації Ігор Михаць.













