9 жовтня відбулися фінальні змагання з легкоатлетичного чотириборства серед учнів середніх загальноосвітніх шкіл та навчально-виховних комплексів І-ІІ ступенів, які проходили в рамках ХХІV спартакіади школярів Дрогобицького району. Переможцями серед юнаків стали школярі Болехівської СЗШ І-ІІ ступенів (учитель Василь Подольський), а серед дівчат – Верхньогаївської СЗШ І-ІІ ступенів (учитель Ярослава Кирилів). Добрих результатів досягли учні Волощанського, Ясеницького НВК, Унятицької школи, які стали призерами змагань.
В особистому заліку серед юнаків переміг учень Болехівської СЗШ І-ІІ ступенів Сергій Войтко, а серед дівчат – учениця Верхньогаївської СЗШ І-ІІ ступенів Руслана Клюка.













