Відповідно до Положення про ХХІV спартакіаду школярів Дрогобицького району на базі Лішнянського НВК І-ІІІ ст. відбулися районні змагання зі стрільби з пневматичної гвинтівки серед учнів навчальних закладів І-ІІ ступенів Дрогобицького району, присвячені 23-річчю створення Української Армії.
Свою вправність у стрільбі демонстрували 85 школярів з 17 навчальних закладів. Першість у командному заліку вибороли юні стрільці з Болехівської школи (учитель Василь Подольський), другими стали учні Долішньолужецької школи (учитель Сергій Франко), а третіми - Унятицькі школярі (учитель Лев Тустанівський).
В особистому заліку першим став Тарас Гавриш з Волощанського НВК, друге місце у Олега Салашника з Ступницької школи, а третє місце поділили школярі Віталій Стецко з Верхньогаївської та Уляна Ілик з Болехівської шкіл.













