Напередодні відновлення опалювального сезону перший заступник голови районної державної адміністрації Степан Рудницький та начальник групи обслуговування відділу освіти Юрій Сенів вивчали готовність шкільних котелень до роботи.
Зокрема вони побували в навчальних закладах Доброгостова, Уличного та Болехівців. В цілому котельні готові підтримувати відповідний температурний режим в шкільних приміщеннях, але необхідно звернути увагу на утеплення вікон та враховувати режим економії палива, особливо це стосується газових котлів.













