На сьогоднішній нараді в Дрогобицькій райдержадміністрації розглядалося питання про дату початку опалювального сезону в районі. Головуючий на нараді, перший заступник голови РДА Степан Рудницький, повідомив, що за даними Львівського регіонального центру з гідрометеорології на найближчі вихідні очікується різке похолодання, тому про готовність закладів освіти, медицини та культури до зими доповіли керівники цих підрозділів. Якщо лікарні, ФАПи, народні доми та бібліотеки забезпечені дровами та вугіллям на сто відсотків, то в школи та НВК (згідно договорів) вугілля повинно бути завезено до 27 жовтня, хоч для початку роботи котелень в навчальних закладах є необхідна кількість твердого палива. Керівник філії “Дрогобицький райавтодор” Сергій Грибанов повідомив про готовність техніки для очистки доріг від снігу та забезпечення лише наполовину сіллю та піском для їх посипання.
Як зазначив заступник голови райдержадміністрації Іван Мізерник, уряд рекомендує знизити рівень середньодобової температури, коли, потрібно розпочинати опалювальний сезон з +10 до +8 градусів, тому і необхідно орієнтуватися на ці рекомендації.













