» Інформація » В Дрогобицькій РДА обговорювалось питання початку опалювального сезону

В Дрогобицькій РДА обговорювалось питання початку опалювального сезону

Автор: admin1 от 22-10-2014, 10:15
 (голосів: 0)

В Дрогобицькій РДА обговорювалось питання початку опалювального сезонуНа сьогоднішній нараді в Дрогобицькій райдержадміністрації розглядалося питання про дату початку опалювального сезону в районі. Головуючий на нараді, перший заступник голови РДА Степан Рудницький, повідомив, що за даними Львівського регіонального центру з гідрометеорології на найближчі вихідні очікується різке похолодання, тому про готовність закладів освіти, медицини та культури до зими доповіли керівники цих підрозділів. Якщо лікарні, ФАПи, народні доми та бібліотеки забезпечені дровами та вугіллям на сто відсотків, то в школи та НВК (згідно договорів) вугілля повинно бути завезено до 27 жовтня, хоч для початку роботи котелень в навчальних закладах є необхідна кількість твердого палива. Керівник філії “Дрогобицький райавтодор” Сергій Грибанов повідомив про готовність техніки для очистки доріг від снігу та забезпечення лише наполовину сіллю та піском для їх посипання.

 Як зазначив заступник голови райдержадміністрації Іван Мізерник, уряд рекомендує знизити рівень середньодобової температури, коли, потрібно розпочинати опалювальний сезон з +10 до +8 градусів, тому і необхідно орієнтуватися на ці рекомендації.

 

В Дрогобицькій РДА обговорювалось питання початку опалювального сезону

В Дрогобицькій РДА обговорювалось питання початку опалювального сезону
 

Шановний відвідувач, Ви зайшли на сайт як незареєстрований користувач.
Ми рекомендуємо Вам зареєструватися або увійти на сайт під своїм іменем.

Коментарі:

Залишити коментар
 

Шановні відвідувачі, Ви
переглядаєте офіційну сторінку
Дрогобицької РДА.
м.Дрогобич 2011р. drda@meta.ua