» Освіта » Змагались юні шахісти району

Змагались юні шахісти району

Автор: admin1 от 17-11-2014, 09:04
 (голосів: 0)

Змагались юні шахісти районуНещодавно відбувся фінал районних змагань з шахів серед учнів загально-освітніх шкіл та навчально-виховних комплексів І-ІІ ступенів. На попередньому етапі боротьбу за вихід до фінальної частини вели 24 колективи юних шахістів.

У фінальних змаганнях зустрілись школярі Рибницької, Дережицької, Унятицької, Сторонянської СЗШ та Літинського і Опарівського НВК. У напруженій боротьбі першість вибороли Сторонянські шахісти (вчитель Ірина Федишин), друге місце поділили унятицькі (вчитель Лев Тустанівський) та опарівські (вчитель Василь Годзь) школярі, третіми стали спортсмени з Літині (вчитель Роман Жук).

В особистому заліку переможцем на першій дошці з абсолютним результатом став Константин Гольський з Сторонянської школи , а його товариш по команді Марян Панчак виграв змагання на другій дошці. Серед дівчат, перемігши всіх суперниць, чемпіонкою району четвертий рік поспіль стала учениця Унятицької школи Богдана Тустанівська.

Змагались юні шахісти району
 

 

Шановний відвідувач, Ви зайшли на сайт як незареєстрований користувач.
Ми рекомендуємо Вам зареєструватися або увійти на сайт під своїм іменем.

Коментарі:

Залишити коментар
 

Шановні відвідувачі, Ви
переглядаєте офіційну сторінку
Дрогобицької РДА.
м.Дрогобич 2011р. drda@meta.ua