Нещодавно відбувся фінал районних змагань з шахів серед учнів загально-освітніх шкіл та навчально-виховних комплексів І-ІІ ступенів. На попередньому етапі боротьбу за вихід до фінальної частини вели 24 колективи юних шахістів.
У фінальних змаганнях зустрілись школярі Рибницької, Дережицької, Унятицької, Сторонянської СЗШ та Літинського і Опарівського НВК. У напруженій боротьбі першість вибороли Сторонянські шахісти (вчитель Ірина Федишин), друге місце поділили унятицькі (вчитель Лев Тустанівський) та опарівські (вчитель Василь Годзь) школярі, третіми стали спортсмени з Літині (вчитель Роман Жук).
В особистому заліку переможцем на першій дошці з абсолютним результатом став Константин Гольський з Сторонянської школи , а його товариш по команді Мар’ян Панчак виграв змагання на другій дошці. Серед дівчат, перемігши всіх суперниць, чемпіонкою району четвертий рік поспіль стала учениця Унятицької школи Богдана Тустанівська.













