» Освіта » Змагалися юні шахісти

Змагалися юні шахісти

Автор: admin2 от 20-11-2015, 09:00

Змагалися юні шахістиНа попередньому етапі районних змагань з шахів серед учнів загально-освітніх шкіл та навчально-виховних комплексів І-ІІІ ступенів боротьбу за вихід до фінальної частини вели 19 колективів. П’ять кращих збірних команд зустрілися у фіналі.

Першість вибороли шахісти з Летнянського НВК (учитель Володимир Кузів), другими стали спортовці з Опаки (учитель Василь Дуб ) , а третіми - школярі з Новокропивницького НВК (учитель Андрій Ліщинський ). Четверте та п’яте місце відповідно завоювали уличнянські та лішнянські спортсмени.

В особистому заліку переможцем на першій дошці став Роман Жук з Летнянського НВК. Олег Кушнір з Летні та Мар’ян Шкикавий з Уличного поділили першість на другій дошці, а Пріцак Ярина з Опаківського НВК, перемігши всіх суперниць, стала чемпіонкою району серед дівчат.