На попередньому етапі районних змагань з шахів, серед учнів загально-освітніх шкіл та навчально-виховних комплексів І-ІІІ ступенів боротьбу за вихід до фінальної частини вели 14 команд. П’ять кращих з них зустрілися у фіналі.
Першість вибороли шахісти з Новокропивницького НВК (учитель Андрій Ліщинський), другими стали опаківські шахісти (вчитель Василь Дуб) , а третіми - школярі з Уличного (вчитель Роман Хоньків). Четверте та п’яте місце поділили меденицькі та лішнянські спортсмени.
В особистому заліку переможцем на першій дошці став Назар Кіндракевич з Уличненської школи. Іван Кулинич з Новокропивницького НВК став кращим на другій дошці, а третій рік поспіль найкращою шахісткою району стала учениця з Нового Кропивника Марія Михальчак, яка перемогла всіх суперниць.













