З нагоди 70-х роковин з дня смерті митрополита Андрея Шептицького відділ освіти Дрогобицької райдержадміністрації організував конференцію «Християнське виховання у творах митрополита Андрея Шептицького». У конференції взяли участь перший заступник голови райдержадміністрації Степан Рудницький, заступник голови районної ради Роман Урбан, представники духовенства, керівники та педагоги навчальних закладів району. Під час конференції йшлося про спадщину Андрея Шептицького - великого релігійного та
громадського діяча, патріота України, постаті світового масштабу. Благословив зібрання о. Олег Кекош. З доповідями виступили ректор Дрогобицького катехитичного інституту о. Микола Вітівський, спеціаліст відділу освіти Орест Луцик. Велику роботу з питань підготовки конференції провели в.о. керівника відділу освіти Іван Стецко та методист Світлана Павлюх.
Перед учасниками конференції виступли хорові колективи Доброгостівської, Меденицької, Нижньогаївської, Підбузької, Рихтицької, Уличненської шкіл, Лішнянського, Новокропивницького, Попелівського НВК.













