» Інформація » У районі вшанували День Гідності та Свободи

У районі вшанували День Гідності та Свободи

Автор: admin2 от 21-11-2017, 13:56
 (голосів: 0)

У районі вшанували День Гідності та СвободиСьогодні біля Колони Свободи відбулося районне віче пам'яті з нагоди Дня Гідності та Свободи. Вже традиційно під реквієм Майдану “Плине кача” ведучий Іван Сех зачитав імена наших краян, які віддали своє життя на Майдані Гідності та на війні з агресором на сході України.

Учасники віча разом з о.Олегом помолилися за Україну та її захисників.

У своєму слові до присутніх, згадуючи подвиг новітніх героїв, чия жертва не є даремною, священик згадав слова митрополита Андрея Шептицького: Не потоком шумних і галасливих фраз, а тихою, невтомною працею любіть Україну!”

Перший заступник голови райдержадміністрації Віталій Скоропад сказав, що події Помаранчевою революції та Революції Гідності пробудили наш народ, його самоусвідомлення як патріота, борця, державника. “Тому ми повинні завжди пам'ятати тих, завдяки кому змінилася Україна і ставлення до неї в світі. Тому маємо низько вклонятися пам'яті загиблих героїв і шанувати живих,” - сказав Віталій Скоропад.

Заступник голови районної ради Володимир Стецівка провів паралель між нинішнім святом та подією, яка відбувалася минулої суботи на Тернопільщині, де представники Дрогобиччини брали участь у похованні 60-ти українських патріотів, жорстоко розстріляних німецьким гестапо. “Ця подія знищує міф про те, що українські націоналісти були колаборантами і співпрацювали з німецькими фашистами, - сказав В.Стецівка. - Українські патріоти впродовж всієї історії борються з окупантами, незалежно, чи зі сходу вони, чи з заходу. І саме Революція Гідності дала поштовх до того, що українська національна ідея нині шириться далеко на схід України”.

Від учасників віча Віталій Скоропад та Володимир Стецівка поклали квіти до Колони Свободи.

Пісню “В той день, коли закінчиться війна” проникливо виконав Мар'ян Харів.

У районі вшанували День Гідності та Свободи

У районі вшанували День Гідності та Свободи

У районі вшанували День Гідності та Свободи

У районі вшанували День Гідності та Свободи

У районі вшанували День Гідності та Свободи

У районі вшанували День Гідності та Свободи

У районі вшанували День Гідності та Свободи

У районі вшанували День Гідності та Свободи

Шановний відвідувач, Ви зайшли на сайт як незареєстрований користувач.
Ми рекомендуємо Вам зареєструватися або увійти на сайт під своїм іменем.

Коментарі:

Залишити коментар
 

Шановні відвідувачі, Ви
переглядаєте офіційну сторінку
Дрогобицької РДА.
м.Дрогобич 2011р. drda@meta.ua