Сьогодні Шевченко з нами і актуально звучать його пророчі слова: “Борітеся – поборете!” У дні народження Великого Кобзаря у Бистрицькій школі зібралися учні, батьки та гості о. Василь Полянко, сільський голова Ярослав Комар, представник методичного кабінету відділу освіти Дрогобицької райдержадміністрації Віра Кахновець .
Відкрила свято директор школи Степанія Багрій. Схвильовано читалися твори Великого Поета, сучасні вірші невмирущого митця, звучали чудові пісні на слова Т.Шевченка, що давно стали народними. «Шевченко і сьогодні - наш сучасник, бо з його болю починаємося ми!» - звучало у кожному виступі.
Вшанували Кобзаря від душі і для душі. Було зрозуміло: доки хоч один батько розповідатиме своїй дитині про козацькі могили, доти буде жити Шевченкове слово, буде жити Україна!













