Свято на тему: “Не вмирає душа наша, не вмирає воля...”, присвячене дню народженню Тараса Шевченка — українського поета, художника, мислителя, підготувала бібліотекар бібліотеки-філії с. Опака Ганна Якуц. “ Живім у злагоді і мирі, хай сонце сяє із небес. В усьому будьмо тільки щирі, щоби радів наш люд увесь” - словами великого Кобзаря розпочала свято Ганна Федорівна. Тарас Шевченко - поет, покликаний Богом нести народові правду, закликав до особистої й загальнонародної свободи. Ми його чуємо і сприймаємо, як пророка не лише самостійної вільної людини, але і самостійної України. Його нечувана любов до України, його віра в краще майбутнє свого народу і віра в те, що нація українська, всупереч всякого роду трагедіям буде жити, бо маючи Шевченка, вона не може, не сміє вмерти. Слово Шевченка — неначе кадильний дим, що підноситься до неба, освячуючи все довкола, проганяючи злі сили: “Оживе добра слава, слава України”. У святі приймали участь учні школи, найактивніші користувачі бібліотеки: Марія Багрій, Вікторія Дидик, Марія Дидик, Юлія Кекіс, Вікторія Костик, Ангеліна Кекіс, Надія Кобетяк, Анна Симиренко, Марія Багрій, Софія Процик та Яна Якуц. Активну участь приймали у масовому заході директор народного дому Оксана Янів та художній керівник НД Мар’ян Багрій.













