» Культура » Шевченкове свято в бібліотеці Опаки

Шевченкове свято в бібліотеці Опаки

Автор: admin2 от 28-03-2018, 10:52
 (голосів: 0)

Шевченкове свято в бібліотеці ОпакиСвято на тему: “Не вмирає душа наша, не вмирає воля...”, присвячене дню народженню Тараса Шевченка — українського поета, художника, мислителя, підготувала бібліотекар бібліотеки-філії с. Опака Ганна Якуц. “ Живім у злагоді і мирі, хай сонце сяє із небес. В усьому будьмо тільки щирі, щоби радів наш люд увесь” - словами великого Кобзаря розпочала свято Ганна Федорівна. Тарас Шевченко - поет, покликаний Богом нести народові правду, закликав до особистої й загальнонародної свободи. Ми його чуємо і сприймаємо, як пророка не лише самостійної вільної людини, але і самостійної України. Його нечувана любов до України, його віра в краще майбутнє свого народу і віра в те, що нація українська, всупереч всякого роду трагедіям буде жити, бо маючи Шевченка, вона не може, не сміє вмерти. Слово Шевченка — неначе кадильний дим, що підноситься до неба, освячуючи все довкола, проганяючи злі сили: “Оживе добра слава, слава України”. У святі приймали участь учні школи, найактивніші користувачі бібліотеки: Марія Багрій, Вікторія Дидик, Марія Дидик, Юлія Кекіс, Вікторія Костик, Ангеліна Кекіс, Надія Кобетяк, Анна Симиренко, Марія Багрій, Софія Процик та Яна Якуц. Активну участь приймали у масовому заході директор народного дому Оксана Янів та художній керівник НД Мар’ян Багрій.

Шановний відвідувач, Ви зайшли на сайт як незареєстрований користувач.
Ми рекомендуємо Вам зареєструватися або увійти на сайт під своїм іменем.

Коментарі:

Залишити коментар
 

Шановні відвідувачі, Ви
переглядаєте офіційну сторінку
Дрогобицької РДА.
м.Дрогобич 2011р. drda@meta.ua