Щиро, з великою любов’ю вшанували Великого Кобзаря учні Бистрицької СЗШ I-II ст..
Людно було в місцевому народному домі. На святі "Борітеся-поборете!" були присутні отець Василь Полянко, депутат районної ради Ярослав Коколюс, сільський голова Андрій Ікало.
Відкрила свято директор школи Степанія Багрій. Спільну Молитву за Україну провів о. Василь Полянко.
Звучали пісні на слова Тараса Шевченка, поезії, інсценізації.
Заключним акордом були слова "Ми – є! Ми – будемо! Єднаймося, брати-українці!" та Державний Гімн України. Оригінальністю їдеї став флешмоб учнів школи з читанням "Заповіту" Шевченка.
Свято підготувала вчитель української мови та літератури школи Іванна Касперська.













