У понеділок, 23 березня у Вороблевицькій СЗШ відбулася зворушлива зустріч з воїном АТО – випускником школи Ярославом Васильцем, який перебував під час бойових дій на сході України в найгарячішій точці: Донецький аеропорт, станиця Луганська, с.Піски. Зараз воїн відпочиває вдома на ротації.
Ярослав розповів школярам про нелегкі бойові будні, умови життя, своїх побратимів. Поділився з учнями спогадами, на власному прикладі демонструючи, що не тільки на словах треба любити Батьківщину, але доводити це власними вчинками.
Його емоційна розповідь була наскрізь пронизана любов’ю до України, готовністю українських військових захищати від ворога кожен крок рідної землі.
На початку квітня Ярослав знову вирушає на схід. Учні школи, вчителі побажали бійцю міцного здоров’я і швидкого повернення додому з перемогою.













