» Освіта » Зустріч в воїном

Зустріч в воїном

Автор: admin2 от 24-03-2015, 13:55
 (голосів: 2)

Зустріч в воїномУ понеділок, 23 березня у Вороблевицькій СЗШ відбулася зворушлива зустріч з воїном АТО – випускником школи Ярославом Васильцем, який перебував під час бойових дій на сході України в найгарячішій точці: Донецький аеропорт, станиця Луганська, с.Піски. Зараз воїн відпочиває вдома на ротації.

Ярослав розповів школярам про нелегкі бойові будні, умови життя, своїх побратимів. Поділився з учнями спогадами, на власному прикладі демонструючи, що не тільки на словах треба любити Батьківщину, але доводити це власними вчинками.

Його емоційна розповідь була наскрізь пронизана любов’ю до України, готовністю українських військових захищати від ворога кожен крок рідної землі.

На початку квітня Ярослав знову вирушає на схід. Учні школи, вчителі побажали бійцю міцного здоров’я і швидкого повернення додому з перемогою.

 

Зустріч в воїном

 

 

Шановний відвідувач, Ви зайшли на сайт як незареєстрований користувач.
Ми рекомендуємо Вам зареєструватися або увійти на сайт під своїм іменем.

Коментарі:

Залишити коментар
 

Шановні відвідувачі, Ви
переглядаєте офіційну сторінку
Дрогобицької РДА.
м.Дрогобич 2011р. drda@meta.ua