» Освіта » У Вороблевицькій школі зацвіло Великоднє дерево

У Вороблевицькій школі зацвіло Великоднє дерево

Автор: admin2 от 9-04-2015, 12:02
 (голосів: 0)

У Вороблевицькій школі зацвіло Великоднє деревоДерево прикрасили писанками, які малювали учні, вчителі, технічний персонал, батьки. Над писанками всі працювали натхненно і старанно.

Кожен малював щось своє. Хтось дивився на традиційні візерунки і відтворював їх. А дехто творив власні композиції. Здебільшого на писанках зображені квіти, сонце, зорі. Популярними були сюжети з українською символікою. Автори використовували різноманітні технології писанкарства, в тому числі, сучасні.
Учні школи переконані, що їхні писанки — найкращі, адже творили вони їх з любов'ю та чистим серцем.

 

У Вороблевицькій школі зацвіло Великоднє дерево

 

У Вороблевицькій школі зацвіло Великоднє дерево

 

Шановний відвідувач, Ви зайшли на сайт як незареєстрований користувач.
Ми рекомендуємо Вам зареєструватися або увійти на сайт під своїм іменем.

Коментарі:

Залишити коментар
 

Шановні відвідувачі, Ви
переглядаєте офіційну сторінку
Дрогобицької РДА.
м.Дрогобич 2011р. drda@meta.ua