У рамках відзначення 90-річчя юннатівського руху на Україні та заснування Національного еколого-натуралістичного центру з 15 по 17 вересня у місті Києві проведено зліт натуралістів України. Під час зльоту відбувся ІІ етап Міжнародного еколого-мистецького пленеру з лозоплетіння «Діалог з природою» з декоративно-прикладного мистецтва за підтримки Національної спілки художників України. На пленері від Львівщини свої вироби представили учні 9 та 11 класів Урізького НВК І-ІІІ ст., вихованці гуртка «Захоплююче лозоплетіння» Дрогобицького РЕНЦУМу Олег Гром та Михайло Поточняк.
Юні майстри працювали, обмінювались досвідом та презентували свої роботи. Гуртківці отримали грамоти Міністерства освіти і науки України за високу майстерність творчих робіт, а їх керівник Василь Драб, був відзначений за значний внесок у розвиток еколого-натуралістичної творчості учнівської молоді. Учасники зльоту відвідали Національний театр опери та балету України та Національний театр імені Івана Франка.













